Słów o mnie kilka

 Na przestrzeni lat okazało się, że źródłem mojego potencjału jest praca słowem pisanym i mówionym. Świetnie sprawdza się to w biznesie online. Nie od razu wiedziałam, kim chcę w życiu zostać i teraz już wiem, że głupia byłam martwiąc się tym przez lata. Chociaż z drugiej strony jestem pewna, że po coś to było.

Od lat wspieram ludzi, którzy cenią we mnie otwartość na świat z tym wszystkim co mnie pasjonuje. Otwieram się na możliwości i wskakuje na falę patrząc co przyniesie mi dzień.

Są śmiałkowie twierdzący, że dzięki mojemu pojawieniu się w zespole zaczynały dziać się dziwne rzeczy, wprowadzałam zmiany przynoszące nową jakość. Obecnie prowadząc swój biznes nie odtwarzam mechanicznie czegoś, bo takie są zasady, zawsze wnoszę swoją perspektywę. Człowiek zmiana to ja, dynamika w biznesie towarzyszy mi na każdym kroku.

Inaczej jest w życiu osobistym. Zdecydowanie więcej w nim stałych. Jestem w szczęśliwym związku od 20 lat. Razem z moim mężem Rafałem (16 lat małżeństwa) jesteśmy rodzicami Jakuba, który ma 11 lat.

Szybko przechodzę od chaosu do porządku. Nie tak, że raz zrobię porządek i jest on już stały do końca życia. To jest proces, który ma coś na celu.

Nie wystarczy mi, że coś przeżyłam, zmieniłam czy też zrozumiałam, ja muszę czuć ewolucję, to jest we mnie. Jestem rządna nowości. Lubię jak coś się dzieje, dlatego ciągle się rozwijam. Taka moja natura. Jestem otwarta na inspiracje, różną wiedzę, książki, filmy, rzeczy z zewnątrz. Jest jednej haczyk. Więcej czerpie czytając między wierszami.

W moim życiu są momenty rewolucji, wówczas wiem, że muszę coś zmienić. Muszę bo się uduszę. Podejmuje wtedy wyzwanie i budzę odwagę by dokonać zmian. Teraz już wiem, że warto, bo one generują zyski dla mnie. Nie tylko te finansowe, głównie mentalne.

Cenię swoją niezależność. Zdecydowanie łatwiej żyć w przekonaniu, że z pełną odpowiedzialnością buduję moje życie. Życie pełne miłości, radości, spokoju oraz mądrości, jaką daje mi każde kolejne doświadczenie i każda napotkana osoba. 

Jestem elastyczna, nie mylić z gimnastyką 😉 Odnajduję się dość szybko w różnych grupach oraz miejscach na świecie.

Teraz będzie tu o prawie Wszechświata z którym od kilku lat jestem bardzo związana. Daje i otrzymuje, bo ludzie czują ode mnie mój apetyt na życie. Przez lata tego nie rozumiałam. Teraz moim osobistym przykładem uczę innych. Dziele się ogromną różnorodnością swoich zainteresowań. Jestem tutaj aby przypominać ludziom, że życie jest bogate jeśli wiedzą gdzie szukać, albo wpieram ich w poszukiwaniach.

 

100+
Doradztwo Konsultacje

Zadowolony klient, to najlepsza strategia biznesowa.

Michael L.

70+
Marketing

Marketing jest kreowaniem, a nie dzieleniem rynku.

Regis M.

Zadowoleni klienci
100%
Kreatywność
92%
Intuicja
89%
Witaj!

Miło Cię gościć

Bądź pewna siebie Najprostsze na świecie ćwiczenia